| ancaanca a întrebat:

Hey girls. acum ca vine vara toata lumea pe strada ii in pant. scurti. trricouri.etc.
vreau in primul rand: o dieta de slabit(sala fac).
cum se poarta hainele: daca aveti ceva site cu tinute. cum sa le asortez.
si etc. dau funda celui mai bun rasp.

2 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

De slabit, e bine sa mananci lucruri sanatoase si sa nu te indopi cu fast-food. Nu te astepta sa slabesti in 3 zile dar macar incearca sa nu mananaci prajeli sau grasime. Legume si carne fiarta.
Despre imbracaminte, daca esti putin mai plinuta e bine sa porti negru, astfel te va face mai slaba dar probleme aici este ca daca porti negru la soare ti se va face foarte repede cald. Lasnd asta, pantaloni scurti, fusta, egari, culori vesele, cam aste se poarta vara. Succes.

| Gabriela_2871 a răspuns:

Www.divahair.ro e un site super unde ai articole despre haine si coafuri, look in general. iar despere dieta, ce pot sa iti zic: fara dulciuri multe, mai multe salate, fara prajeli, nu mai manca dupa ora 19, si mult sport.
Sper ca te-am ajutat. :)