| BabyDoLL_1031 a întrebat:

Ce se m-ai poarta vara asta? Tinute de >>strada...::

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Site-ul asta te ajuta clar: www.misspretty.ro. Au hainute in cele mai noi tendinte si preturile sunt extrem de bune

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Ceva leger sa te simti tu bine in ele:culori viihappythinking largitongue
thinking cam atathappy

| ladyL a răspuns:

In vara lui 2010, in materie de tinute se poarta asimetriile, rochii si bluze in taieturi asimetrice cu multe pliuri si volanase, se poarta materialele transparente, vaporoase, materialele tip voal, franjurile.In ceea ce priveste incaltamintea se poarta platformele inalte, ca accesorii, bijuteriile sa fie cat mai mari, iar gentile se impart in doua categorii:genti mari sau mici, de la o extrema la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt in domeniul meutongue lucrez la o casa de moda. In vara asta se poarta cel mai mult tricori, salopete, pantaloni cu diseign marinaresc si bluze din voal, din in. La incaltaminte se poarte sandalele tip romane...sunt prin leonardo si prin toate magazinele.La accesorii: tot ce sare in ochi! sa fie colorat din plastic dar merge si lemnul sa fie mari. Succes la imbracat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii sa scrii? Esti analfabeta cumva? Mai bine treci pe la scoala.

| bruxellesman a răspuns:

In general ne imbracam corespunzator starii de spirit pe care o avem la un anumit moment dat dar si in functie de locatia unde urmeaza sa ne deplasam, job-ul ales, compania pe care o reprezentam, ceea ce vrem sa parem sau ceea ce suntem.
personal iti recomand sa porti tot ceea ce te avantajeaza, tot ceea ce te face sa te simti bine in propria-ti piele.
Moda nu e nimic altceva decat o arta de a transpune interiorul in exterior fara a te afla intr-un total dezacord trendului temporar in care te afli.