| Bubix_9371 a întrebat:

Hey girls! As vrea sa slabesc si vreau sa stiu daca a folosit cineva Set pentru Slabit Silueta Perfecta - Fares? Help me! happy

Răspuns Câştigător
| Anku_4187 a răspuns:

Ti-as sugera sa nu incerci sa ti dieta sau gura de slabire. Poate duce la lipsa de calciu...mai bine fa sport.mananca sanatos(in special fructe si legume). Sper ca ti-am fost de folos!happy

1 răspuns:
| Johanne a răspuns:

Nu sunt asa bune pastilele pentru slabit sau tratamentele. De asemenea iti sugerez sa faci sport si sa ai o alimentatie atat regulata cat si sanatoasa. Tk care >big grin