| Denisu_8081 a întrebat:

Hey guys happy. Am nevoie urgent de ajutorul vostru. Luni dimineata plec la mare, deci pana luni eu trebuie sa`mi fac un bagaj mic si destul de incapator cat sa imi ajunga o saptamana tot ce`mi pun acolo. Nu stiu mai exact ce sa pun ca eu parca le-as lua pe toate cu mine laughing. Ei bine nu le pot pune pe toate intr-un troller mare pentru ca este o singura masina si suntem 5 pers laughing. Deci cateva idei?! v-as fi recunoscatore >:"! Multumesc

1 răspuns:
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Incepe prima data cu strictul necesar:3-4 tricouri,pantaloni,lenjerie, pasta de dinti, sapun...etc.Dupa ce ai pus strictul necesar mai puneti si alte lucruri:haine,bijuterii,alte machiaje,placa de par, spre ex(daca ai )Daca vezi ca nu mai poti inchide geanta,mai renunta la cateva lucruri, iar cel mai bine ar fi sa scrii pe o hartie tot ce ai nevoie, asa nu vei uita nimic. Distractie maxima!