| JustAStar a întrebat:

HeY GuYs... mI-am luat d la oriflame setul pure skin "Scrub face wash"+"Shine Control"+"Face Wash"+"Toner". care e ordinea in care trebuie sa le folosesc si in cat timp voi vedea diferenta si se va vedea ceva diferenta? mS ANticipat. >fUnditsa:X:-H:*big grin

1 răspuns:
| cosmina05 a răspuns:

Face wash(e pentru spalarea fetei), apoi scrub face wash(combate cosurile si punctele negre), apoi folosesti shine control(impotriva aparitiei cosurilor)si apoi face toner(care inchide porii).asa cred ca trebuie folosit.