| ale239 a întrebat:

A mai folosit cineva gama pure skin de la oriflame si i-au aparut mai multe cosuri dupa? Eu dupa ce am folosit pure skin face wash si face toner m-am umplut de ele si nu stiu ce sa fac acum sa scap de ele. Voi ce ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te opresti din a le utiliza, sa iti cureti fata cu sapun si eventual un consult la medicul dermatolog.

| cookie01 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un dermatolog, sa nu mai dai cu alte creme si sa iti faca si mai rau. Produsele le la oriflame si avon au si reactii adverse. Stiu o gramada de persoane care au patit ce ai patit tu.