| Andwta a întrebat:

Hey hey! Extensiile sintetice pot fi vopsite cu nuantator? Si ca material poliester se observa ca e artificial? Nu imi recomandati cele naturale ca nu as da atata pe ele. Doar vreau sa incerc pentru coada de par.

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Nu pot fi vopsite, nu are rost sa incerci strici doar bani pe nuantator si procesul de incercare.Am incercat eu deja si pana la urma mi-am luat par natural

1 răspuns:
| Sandraaaa03 a răspuns:

Cele sintetice devin aspre după orice încercare de genul. Sfatul meu este să le laşi aşa.