| DarkChocolate94 a întrebat:

Hey! Îmi puteți spune cum pot imprima pe un tricou o imagine scoasa de pe net,pe hârtie obișnuită? Am auzit de hârtia aceea termo...dar nu am gasit. Ma rog. Vreau sa stiu cum pot imprima poza de pe hârtie pe tricou. Exista si metoda de comanda pe siteuri speciale, dar nu vreau. Aștept răspunsuri! :*

3 răspunsuri:
| osimplaadolescenta a răspuns:

Du-te la un magazin special, sunt in fiecare oras

| osimplaadolescenta a răspuns:

Sunt videocliupuri pe net. Daca nu in fiecare oras sunt magazine care fac imprimeuri. Poti sa-ti iei pur si simplu actipilde sa le lipeste de tricou si apoi sa dai cu fierul pe ele simplu si rapid. Te pup, sper ca-te-am ajutat. FUnda plzz?

| ali0001 a răspuns:

Poti merge in Mall. Si eu am imprimat o imagine pe tricou si a iesit super! :* happy Sper ca te-am ajutat! :* happy