| ralluca15lp a întrebat:

Cum imi pot imprima o imagine pe un tricou?

14 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să mergi la un magazin de obiecte personalizate. De obicei se găseşte în Carrefour, dacă există în oraşul tău.

Pa-pa.

| Mwha a răspuns:

O scoti la imprimanta pe o foaie de calc si apoi o calci pe un tricou simplu.

| ralluca15lp explică (pentru Mwha):

Ai incercat? Nu prea as vrea sa imi stric tricourile...

| Mwha a răspuns (pentru ralluca15lp):

Da, am incercat, mie mi-a iesit, plus ca daca nu-ti merge, nu se imprima deloc, asa ca poti incerca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista centre care fac asa ceva! Nu stiu din ce oras esti... In Bucuresti este unul in Carfour Orhideea, Magazinul Unirea, in Cora si Mall-uri etc

| ralluca15lp explică (pentru anonim_4396):

Sunt din Suceava...m.am interesat deja si nu sunt centre specializate...

| Athée a răspuns:

Exista magazine speciale, sau te descurci tu cu imprimanta desi nu recomand.

| ralluca15lp explică (pentru Athée):

Dc?

| Athée a răspuns (pentru ralluca15lp):

Ca daca nu iese strici tricoul.

| Ruxenne a răspuns:

Cel mai simplu este sa scoti imaginea pe o foaie de calc si apoi s-o calci pe tricou sau ce vrei tu

| Sevonde a răspuns:

Salut,și eu acum 2 zile mi-am imprimat o imagine pe un tricou.
Există magazine speciale, dar trebuie să te duci cu tricoul ( asta depinde de magazin).
Baftăă!♥