| AceAl3 a întrebat:

Hey imi puteti spune cu ce culoare de fard de ploape ma pot da ca sa se asorteze mai bine la ochii mei, am ochii ca mierea si parul blond inchis happy. FUNDA

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Eu spun ca te-ai putea da cu un maro deschis sau inchis si ai putea folosi si lila mov inchis si auriu dar desigur ca si verdele poate trece pe acolo
funda? te roog!

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Te poti machia cu mov, verde, albastru, roz. Daca ai genele rare si scurte, foloseste un rimel pentru alungire sau volum. Foloseste un creion de ochi negru. Sper ca te-am ajutat!

| cristinapasager a răspuns:

Cu ochii tai merg nuantele pastel de verde si roz.

| DianaFP a răspuns:

Ar merge un albastru sau un mov parerea mea happy

| DjCriss a răspuns:

Mov inchis big grin scuze da is baiat si n u ma pricep la de astea...

| VintageSoul a răspuns:

Cu siguranta as alege verde-frunza tongue