| Mirindu a întrebat:

am si eu o intrebare micuta… ar fi ok sa ma vopsesc in cap blond deschis? Gen eu am parul blond inchis, fata mai rotunda, tenul deschis si ochii verzi, ce culoare de blond mi-ar trebui mai exact?

Răspuns Câştigător
| Mayuri a răspuns:

Avand in vedere ca esti baiat, alege o nuanta de blond dar nu mai deschisa de 2-3 tonuri fata de nuanta naturala, cam asta ar fi cea mai deschisa nuanta de blond care nu te-ar transforma intr-o pitipoanca http://www.garnier.ro/......color.aspx

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un blond natural ar merge dar nu deschis

| Denisuca21 a răspuns:

Un blond cenusiu, parerea mea, dar nu foarte deschis!