| NiceBrownEyes a întrebat:

Hey imi puteti spune si mie ce sa fac...de fiecare data cand ma spal pe cap, parul este cret, apoi cand se usuca el se umfla foarte tare, dar nu mai este cret...are prea mult volum si are forma naspa.se incurca repede ce as putea face? plzz fundita chiar am nevoie de raspunsuri la acesta intrebare plzz

Răspuns Câştigător
| clau25 a răspuns:

Pai...ar trebui sa iti iei un sampon de la farmacie sau de la plafar pentru acest tip de par si ai putea sa iti faci si niste masti naturiste sau sa iti dai cu un spray. sper ca te-am ajutat bye

5 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Foloseste un sampon potrivit pentru parul tau

| Otilikaa a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautaciasa dar sa stii ca raspuns cistigator nu prea are dreptate.am aceiasi problema ca si tine si cineva tot asa mi-a spus sa fac si nu a mers...eu am incercat alta metoda si foarte frumos sta acum parul dupa ce te speli il dai tot parul cu spuma iti propun (garnier fructis) si dupa ce se usuca el sta cret asa cum era ud.din experienta mea si nu-ti ia mult timp, nu trebuie sa bagi chimia ceia in par ca doar iti trici parul si pe urma va fi si mai rau, bye

| DعeutZa a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un sampon pentru tipul tau d par.sau masti.
si eu am parul cret si sta nasol dupa baie.dar bag putina spuma.si nu mai am probleme:*

| Infernia a răspuns:

Buna. Si euam aceeasi problema. Te poti face cu placa sau cu feonul si peria. Alta metoda nu stiu ce ai putea face happy

| nightmare66 a răspuns:

Pai daca vrei sa ramana cret il poti pune pe bigudiuri si poti obtine ce forma de onduleuri doresti iar daca il vrei drept cu placa