| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei fetele! Parul meu e ondulat, pana la umeri, De fiecare data cand ma spal pe cap se umfla foarte tare si arata aproape ca o matura si m-am saturat sa il tin strans in coada. Cum as putea sa mai scap de volum, o metoda rapida. Funda si vot!

6 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Am exavt aceeasi problema ca si tine.Insa de ceva vreme mi-l indrept cu placa si arata chiar foarte bine happy. Chiar daca dupa 2 zile incepe un pic sa se increteasca, mie imi place foarte mult cum arata, nu mai are asa mult volum si se mai formeaza cate o bucla micuta love struck
te sfatuiesc sa cumperi samponul de la Nivea pentru par drept, e foarte bun mai calmeaza firele rebele si ii mai ia din volum.Bye :*
Nu dispera, eu cred ca esti frumoasa oricum happy

| Christinne8 a răspuns:

De ce nu incerci sa-l faci cu placa?
Exista un ser termoprotector cu care iti dai in par inainte sa-l faci cu placa.[serul se numeste gerovital plant]
big hug

| Nastia a răspuns:

Sampon pentru micsorarea volumului si balsam pentru par deteriorat.

| FetitSa a răspuns:

Pai si al meu e la felhee hee

eu am un baticut dintr-acela pentru fetehee hee si mi-l pun in fiecare searahee hee. iar restul parului. stau pe spate. si il intind sub mine. daca intelegi tongue

| LuciaBianca a răspuns:

Am si eu parul tot asa! Poti incerca sa il lasi sa se usuce natural si sa il dau cu putina spuma astfel incat se se formeze putin buclele si mai scapi de volum dar sa stii ca multe fete ar dorii sa aiba parul tau!

| Roxiutza a răspuns:

Pai si mie mi se intampla la fel da mi-am luat placa si ma fac cu ea si imi sta mai bine(inainte sa ma fac cu placa am niste solutii de par ca sa nu mi-l ard)...succes!