| anonim_4396 a întrebat:

Hey...in august trebuie sa merg la o cununie civila si eu nu prea ma imbrac in rochii ca am picioarele foarte subtiri si mi se pare aiurea big grin
as fi vrut sa ma imbrac in niste pantaloni 3/4 mai eleganti si o camasa din aceea mai lunguta care se leaga cu o curelusa subtire
a da si niste sandalute fara toc ca oricum am un 1, 80 n-am nevoie de tocuri.
o sa arat aiurea asa big grin?
aveti voi alte idei >:"?
ma puteti ajuta cu niste linkuri ceva?
dau fundita si vot :* big grin

Răspuns Câştigător
| loveinshadow a răspuns:

Daca vrei sa porti cu pantaloni iti recomand sa fie unii mulati si albi pentru ca sunt mai eleganti iar camasuta sa fie vaporoasa si intr'o nuanta de maro cu motive florale+accesorii. Dar ar mai fi frumoasa o rochita cu volanase(nu pot acum sa adaug link dar iti zic unde sa cauti). Dai pe GOOGLE la imagini-rochite cu volanase si sunt acolo maodele mie mi-a placut mult aceea care e combinata cu palarie vestuta si ghetute de vara...cred ca fata care o purta avea o silueta frumoasa si picioare subtiri. Incearca si asa! Sper ca te'am ajutat si scuze ca nu am putut adauga link'uri! fundita?

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Dacă eşti complexată de subţirimea picioarelor, dar totuşi eşti dispusă să porţi pantaloni 3/4, cred că ai putea purta şi rochii.
Nu ştiu cât de subţiri ai picioarele, pentru că nu te cunosc, dar crede-mă e mai bine să le ai aşa decât groase şi cu celulită laughing. Şi eu eram complexată de chestia asta, mai demult, dar am trecut peste asta când mi-am dat seama că mai bine le am subţiri decât grase. Până în august mai faci şi tu o tură-2 de parc, îţi mai modelezi picioarele. Părerea mea.

| qtheodora a răspuns:

Poti sa ia-ti iei niste pantaloni din in lungi albi si o camasa din in alb...cred ca o sa iti stea foarte bine

| coliflor a răspuns:

Gresit,eu sunt de parere ca va trebui sa porti o rochie,sa fie lunga, vaporoasa de vara, eleganta si in culorile acestei veri sti...roz sidefat,vernil, bleu, succes si uita de pantaloni sunt penibili pentru o asemenea ocazie.

| adryana_5601 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o rochie eleganat mai lunga si eu sunt tot asa si iti spun ca am avut o gramada de nunti si tot la rochii lunci am apelet ii ok