| piticu21 a întrebat:

Ma insor, cu ce ma imbrac maine?

Maine ma insor. Doar cununie civila, la ora 9, la Primarie. Cu ce sa ma imbrac? In blugi? Sau la costum? Sau pantaloni de stofa si o camasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni de stofa si o camasa

46 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Costum si neaparat cravata, doar nu vrei sa fii confundat cu un inviat. Casa de piatra!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este un eveniment important din viata ta, trebuie sa fii imbracat la patru ace, costum, camasa, cravata. Iti doresc tot binele din lume si casa de piatra!

auran
| auran a răspuns:

Sa fie intr-un ceas bun si casa de piatra!
Eu cred ca cel mai bine ar merge un costum!
Chiar daca iti iei un pantalon de stofa si o camasa tot trebuie sa-ti asortezi si un sacou. Cat despre blugi nici nu se pune problema

Shin
| Shin a răspuns:

La costum evident happy Nu mergi in fiecare zi si e cu adevarat o "ocazie" nu? happy Casa de piatra!
Numai bine, Shin

| leluc a răspuns:

Blugi raiati, camasa cu papion si bretele happy

prfml
| prfml a răspuns:

Casa de piatra! Un astfel de eveniment merita o tinuta eleganta.

regis
| regis a răspuns:

Daca e un eveniment important din viata ta, tinuta ar trebui sa reflecte asta. De aceea sunt de parere ca tot costumul ramane cel mai potrivit.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Casa de piatra!
de preferat e costumul, nu prea se poarta blugii la cununie big grin

| raidu2004 a răspuns:

Eu zic ca pentru un asa eveniment cel mai indicat ar fi costumul. casa de piatra si geamuri de termopan

| sigmanet a răspuns:

O data te insori ...de preferat costum. Pana la urma cu ce preferi si cum te simti tu binehappy.

| sweetangeloana a răspuns:

Pai cu o zi inainte te intrebi si tu?laughing daca ai costum e f ok... daca nu ai... ia neste blugi si cand mergi la cununia civila. spui ca... vrei sa fi in trend laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum.Casa de piatra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum de bulgi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum alb si un trabuc in gura sa fi ca Al Pacino...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asta http://www.partyfashion.ro/......carias.jpg :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trening de firma. alb. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un KILT... e aerisit bine, numai bun pentru. temperaturile astea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te-n chiloti, poate fuge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m'as imbraca curat si confortabil. N'as strica ocazia batandu'mi joc de confortul personal.winking

:: Be happy! ::
devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m'as imbraca curat si confortabil.
N'as strica ocazia batandu'mi joc de confortul personal.winking

:: Be happy! ::
________________________
210 zis şi Doamne Fereşte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costum obligatoriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum iti place sau vrei sa fii in momentul respectiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce se imbraca si mireasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un costum mai sport... (care neaparat sa fie bine mulat pe tine, si deloc larg)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te asa cum vrei sa arati in pozele pe care o sa le arati tuturor big grin (lamaie.ro)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te in ce vrei. Oricum iti sta naspa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca faci doar cununie si scapi usor atunci zic ca ai putea sa iti iei si tu costum. happy Felicitari si casa de piatra!