| Adelyna_3827 a întrebat:

Hey! Intrebarea este interzisa baietilor! Cine stie ce se poarta iarna asta?[Poate dau fundita]big grin

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Trebuie sa porti haine in care sa te simti bine si care sa te reprezinte. In acelasi timp, e bine sa tii cont si de ce spune moda, pentru ca cel putin tendintele din acest sezon sunt minunate. Poti accesa urmatorul link pentru a afla ce se poarta in anotimpul rece: http://www.divahair.ro/......_2010-2011 Un gand bun, Elena.

2 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Orice iti place.

| Adelyna_3827 explică:

Scz vroiam sa scriu ''ce se poarta''!big grin dar m-am cam grabit big grin