| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Hey! La o tinuta formata din :un tricou negru destul de lung si innodat intr- parte, cu spatele gol, fara decolteu si cu o chitara galbena cu animal print inconjurata de fulgere rosii tot cu animal print [tigru]; pantaloni scurti de blugi si tenisi negri.Cu ce ati accesoriza-o? Si foarte important. ce v-ati fake la par? Multumesc:*:*:*funda

Răspuns Câştigător
| lorelei a răspuns:

Lanturi multe, bratari supradimensionate si parul incretit sau ondulat si lasat liber, salbatic, ceva de genul"m-am dat jos de pe motocicleta si nu am purtat casca."

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Tricou pare oribil dupa descrierea ta happy scuze...

| Messyhair a răspuns:

O palarie (optional)
Lanturi lungi
Multe bratari.
Inele masive.
Uite si o poza http://justjaredjr.buzznet.com/......hoices-02/

| allleeeee a răspuns:

Presupun ca este o iesire cu prietenii, nu?
Pai poti sa porti mai multe bratari la o mana si niste cercei din plastic.
Si o geanta potrivita care vine pe umar peste cap(nu stiu daca intelegi).
Poti sa iti impletesti parul intr-o parte, dar sa fie putin dezordonat.