| claussss a întrebat:

Ce ziceti de o tinuta formata din : pantaloni rosii, tricou alb cu maneca scurta si cu scrisuri negre pe piept m-ai exact are si o sticla de jack daniels, tenesi rosii cu o dunga alba si talpa alba si peste tricou jacheta de blugi deschisa blue. dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Pai mie mi se pare draguta important e ca tie sa nu-ti pese ce zic oamenii.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand am citit m-am gandit la o tinuta pentru fete laughing daca esti baiat cred ca e prea mult cu pantalonii aia. Daca ai inlocui pantalonii ar fi perfect.Dar tot ce conteaza e sa te simti bine cu hainele tale, daca mergi la o petrecere intre prieteni si vrei sa te imbraci chic merge tinuta propusa de tine si cu pantalonii rosii, insa pentru o plimbare sau iesire in oras nu prea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain!

| ஐKatsu a răspuns:

In legatura cu pantaloni rosi si tricoul alb si asa mai departe... nu prea ar merge pantaloni rosi decat jeansi negri cu un tricou cu maneca scurta (alb) sau (neon) iti recomand tricourile mai lenjere!

| claussss explică:

Ok, mersi