| Fury a întrebat:

Hey. Ma intrebam, eu mananac destul de multa branza, cas, lapte zilnic. Cam doua-trei castroane de lapte la pranz iar cand este miercuri sau vineri manac cas cu rosii si ma intrebam daca ma voi ingrasa din cauza asta (stiam ca laptele/branza/casul etc. contin si putina grasime animala de asta intreb)
Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Nu are de ce sa ingrase. Dar am auzit la tv ca laptele in exces provoaca diabet.

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai depinde de varsta pe care o ai sincer eu sunt slaba... dar mananc o tonalaughing... daca ai peste 16-17 ani te vei ingrasa

| stance a răspuns:

Dupa parerea mea casul, laptele si branza nu ingrasa