| Helene a întrebat:

Hey:)Nu stiti unde pot sa gasesc, in Tulcea, un magazin de unde sa imi iau un hanorac, nu stiu cum sa va explic, sa fie mai scurt hanoracul dar manecile lungi. Ca cel din poza http://www.modanet.ro/data/d2/d2e10ff9b3a581dbb08d20b352 260e8e_full.jpg. Nu neaparat aceeasi culoare, dar asa sa fie. Unde pot gasi? Si cam cat ar costa?

Peace:x

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu merge pagina. Dar am cam inteles, il poti gasi la magazine sport. Poate faci ceva cu poza, ca sa ne dam seama mai bine...

| lala_1641 a răspuns:

Se numeste bolerou happy