| uuSexi a întrebat:

Hey! O perie de par rotativa e buna pentru intins parul cret sau macar sa-l aranjeze? Sau nu functioneaza? big grin

Funda' :*

10 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Pai la ce reclama faceau astia la Teleshopping, ca doar cu o perie rotativa iti poti aranja parul indiferent ca e cret sau nu, ar trebui sa functioneze, dar trebuie sa te dai cu balsam si sa il piepteni bine inainte sa o folosesti. Ia-ti cate o suvita mica de par si tine mai mult timp peria pe ea ca sa se aranjeze ca lumea, iar dupa sa te dai cu putin fixativ. Daca nu, placa de par e solutia pentru intins. pa pa!

| Bondarel99 a răspuns:

Peria rotativa intide parul in timp ce il usuca.Nu te astepta sa fie drept ca si atunci cand il faci cu placa, mai ales daca ai parul cret.Il aranjeaza frumos, merita sa-ti iei.

| laryssaxd1 a răspuns:

Da, este buna.
Iti poti intinde parul si sa il aranjezi. :*

| AmanoYuno a răspuns:

Eu nu cred ca futiozeaza dar il aranjeaza putin

| Juleuuss a răspuns:

Da, este bună. După ce te speli pe cap, în timp ce îl feonezi, dă cu peria în păr.
Baftă!

| xFakeSmilex a răspuns:

Peria rotativa este buna atat pentru intains parul cret cat si pentru aranjat.
Este "multifunctionala"!

| Georg13 a răspuns:

Este foarte buna pentru intins daca o folosesti impreuna cu feonul happy.

| BMTHMada a răspuns:

Peria rotativa este buna si pentru intins parul si pentru aranjare.

| Andreea9595 a răspuns:

Din cate am vazut eu functioneaza. Poti gasi in catalogul Avon astfel de perii care nu se baga in priza, se lucreaza cu ele pe parul ud sau uscat (pe parul ud au un efect mai mare). Le poti gasi pe 3 marimi. Nu sunt scumpe, iar peria mare costa la fel ca peria medie.

| Andreea151996 a răspuns:

Buna, o perie rotativa foarte buna este cea de la rowenta eu o am de 1 an si sunt foarte multumita de eahee hee