| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Hey:*. Peste o saptamana o sa merg la balul prietenei mele, dar nu stiu cum sa ma machiez si cum sa-mi fac parul...
nu vreau ceva strident gen de parca sunt la un shootingphoto. si parul il am mediu, nici lung nici scurt, drept, si satenbig grin
o sa port si tocuri inalte si o rochita din leopard... ce`mi recomandatibatting eyelashes? tutoriale, ceva, pentru par si ochi! dau funda:*

2 răspunsuri:
| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Pentru par:sa iti ondulezi parul
Pentru ochi: pai poti sa te dai cu tus sa simplu rimel

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Parul sa il ondulezi cu ondulator, iar pe la ochi sa folosesti un tus sau un rimel