| Fury a întrebat:

Hey. Pot folosi Zineryt chiar daca nu am multe cosuri. Adica acnee nu mai am dar mai am cateva cosuri, puncte nerge, pete, etc. si as vrea un ten mai frumos dar nu stiu daca ar putea avea efecte negative daca nu am acnee sau multe cosuri. Voi ce ziceti?
Multumesc

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu acum am tenul curat, dar folosesc zilnic Zineryt pentru prevenirea aparitiei cosurilor. Este foarte bun! N-am observat nici un efect advers. Poti sa-l folosesti linistit/a. Succes!

| Eff a răspuns:

Nici eu nu am acnee dar uneori folosesc zineryt. si in seara asta m-am dat pe un cos care tocmai a iesit x. x
Pe mine nu m-a ajutat la puncte negre, dar depinde de tenul fiecaruia.

Deci, da. zinerythappy

| Foxilikkkă a răspuns:

Si eu folosesc Zineryt chiar daca nu am multe cosuri, si nu a avut niciun efect negativ, din contra!
Il poti folosii fara grija tongue

| mafioata_7621 a răspuns:

Fratele meu foloseste Zineryt de fiecare daca cand are cosuri.chiar daca sunt foarte putine sau chiar unul. te ajuta cel mai bine. te recomand sa il folosesti. fundita?hee hee