| Criss28Kiss a întrebat:

Hey! Puteti sa ma ajutati cu ceva? Va rog...
De cand a inceput desenul animat "Miraculos: Buburuza si Motan Noir" pe disney channel, sora mea mai mica ma innebuneste ca vrea si ea costum ca si al Buburuzei. Nu stiti de unde as putea face rost de unul asemanator? Eu m-am gandit sa merg la un croitor daca nu este nicaieri si sa i dau o poza cu costumul. Voi ce parere aveti... e o idee buna sau sa mai astept? Dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Si eu cand eram mica voiam sa am un costum de zâna, cand am crescut mai mare, mi-am dat seama ca nu il merit...
Vezi ca maine s-ar putea sa mai vrea ceva. Vreun Mickey Mouse gonflabil, nu o lua in seama!

| LoveMusicDD a răspuns:

Fa-o fericita pe surioara ta, i-ai costumul cât mai repede, până nu începe să se prefacă în casă ca-i Batman laughing Dacă si-l dorește atât de mult...

| Criss28Kiss explică:

Da. posibil laughing))

| Criss28Kiss explică:

Asa am sa fac LoveMusicDD... dar nu sti de unde pot cumpara costumul?