| irina1999moldovachisinau a întrebat:

Hey salut, care ce idei imi dati de imbracat vara?

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Rochii foarte colorate, pantaloni scurti + tricouri dragute, fuste.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu port rochiţe, pantaloni scurţi şi de trei sferturi, tricouri şi maieuri.

Pa-pa.

| fuzzer a răspuns:

Rochii, pantaloni scurti, ceva lejer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem Anca.

| ceaiuldetei a răspuns:

Îmbracă-te cu ce te simți bine. A te simți bine, nu înseamnă a fi în pas cu moda. Și nici a cheltui foarte mulți bani.

Se apropie sfârșitul lui iulie și ar fi aiurea să te apuci de tot felul de cumpărături pe care ai să le ții în dulap până va fi mai cald.

Eu zic să te îmbraci în ce vrei tu, atât timp cât sunt de bun gust și te simți bine în ele.

Dacă ții neapărat să îți mai cumperi câte ceva și n-ai destule, atunci alege-ți câte ceva care să ți se potrivească, indiferent că vrei rochii, pantofiori, sandale, teniși, trening, pălării, pantaloni scurți sau jeanși.

Țoalele pe care le porți, uneori zic mai multe despre tine decât ai vrea tu să zică. Așa că, alege-le cu gust. Și dacă nu te pricepi prea bine la culori, ia pe cineva cu tine, care se pricepe. Vezi și tu ce iese... : ) Ai să te distrezi.