| TraficantaDeNutella a întrebat:

Hey happy Saptamana viitoare ma duc in excursie cu clasa, la muntele Ceahlau si o sa urcam pe munte happy Si seara, profesorii ne lasa sa mergem in sala de mese a hotelului. Cum as putea sa ma imbrac si cand urc pe munte, dar si seara happy Funda :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand urci pe munte in fusta si pantofi cu toc iar la hotel in trening si pintalni scurti.

| N0xEterniS a răspuns:

Buna..cand urci pe munte iti trebuie ceva sportiv si la hotel ceva elegant.

| ZuZy123 a răspuns:

Cand urci pe munte: treining si adidasi, si in sala de mese: jeansi stramti, tricou lung(peste fund) si tenisi