| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stiti site-ul perfecte.ro? daca da,o stiti pe doamna aceea blonda si frumoasa, care face videoclipuri in care ne arata cum sa ne machiem cu sa ne facem coafura, etc? puteti sa imi dati un link cu aceste videoclipuru[dar nu pe youtube] funda!

1 răspuns:
| jolycris a răspuns:

E un site prostesc....am incercat sa intru sa citest un articol ceva dar nu am reusit din cauza reclamelor, imi apareau tot timpul pe ecran si nu aveau nici X sa le inchid...foarte aiureacrying(