| ralucaaaaaa6 a întrebat:

Hey! Sunt in clasa a8a si in curand voi face pozele pentru album, mai exact am 3 sedinte: una in toamna, una in iarna si una in primavara. Imi puteti spune, pentru fiecare anotimp in parte, cateva idei de tinute, machiaj si coafura, cu poze si daca stiti magazinele unde pot gasi acele haine? Si credeti ca ar trebui sa imi fac unghiile cu gel sau nu se vad in poze?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu crezi că exagerezi?
E suficient să fii decent îmbrăcată.
Ce album e ăla?

| ralucaaaaaa6 explică (pentru Andreeush):

Sunt pozele de clasa a 8a
Stiu ca trebuie decent dar as vrea cateva idei si poze daca se poate

| Depoka a răspuns:

Buna! Exista aplicatia Pinterest in care găsești o mulțime de idei, pornind de la îmbrăcăminte până la citate etc. Iti recomand sa scrii in limba engleza ceea ce doresti sa cauti. Sunt destule doua cuvinte ca iti apar acolo exemple.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hei tu, esti in clasa a 8 a nu defilezi pe podium ce atîta importanță i ti dai, da le in colo de poze cum or fi, importante sunt notele care le i ei in clasa nu niste amărîte de poze, iar daca tu esti o fată frumoasă si fotogenica vor iesii poze superbe indiferent de machiajul tau, dar daca esti urîtă atunci si in aur daca te imbraci vei arata ca naiba. Deci depinde de tine cum esti tu asa vor fi si pozele alea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o poza cu tine sa te vedem cum arăti.