| AndaPanda01 a întrebat:

Hey. tocmai m-am tuns si mi-am facut breton si nu prea pot sa-l aranjez pentru ca am vartej in partea dreapta. E breton pe o parte, in dreapta mai scurt in stanga mai lung. Mentionez ca am parul drept. Ila ranjez, imi sta cam o ora daca sunt norocoasa dar dupa isi cam pierde forma. Stiti vreun tutorial pe youtube sau aveti vreun sfat?big grin Sau stiti macar cum se spune la vartej(de par) in limba engleza? Multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca daca iti dai cu fixativ iti va sta, dar depinde ce fel de par ai.
Si dupa ce te speli pe cap usucati-l cu foehnul (feonul) cum vrei tu si cred ca iti va sta.
Bafta!