| meanka a întrebat:

am intrebare, as vrea sa incerc sa imi fac ombre cu vopseaua l'oreal Paris wild ombre si nu stiu daca mi.ar iesi pentru ca sunt vopsita negru albastrui. Ar trebui sa ma decolrez inainte sau o sa prinda asa? Si ce nuanta de ombre credeti ca s-ar potrivi la negru?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu ti le face acasa in niciun caz! Mergi la coafor, daca nu vrei sa iasa de rasul lumii.

| meanka explică (pentru 愛日本):

Dar am citit pe diverse site-uri ca aceasta vopsea are o periuta speciala si cumva e conceputa pentru a te face singura nu e nevoie de Salon. Nu ai auzit de aceasta vopsea?

| 愛日本 a răspuns (pentru meanka):

Nu m-a interesat niciodata sa-mi fac ombre, dar stiu cum iese cand ti le faci singurawinking