| SophieHoran a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, am vazut la emisiunea Nasul o carte Cum am slabit 70 de km mancand 6 mese/zi de Monica Ramirez si vreau sa o cumpar stiti unde as putea sa o gasesc in Iasi la ce librarie sau de pe un site mai serios... fulda mare si vot

5 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Daca nu o gasesti cred ca ar trebui sa o cumperi de pe net, probabil dupa okazii.ro sau nu stiu cauta pe google.
bv ca vrei sa papi sanatossmug
eu mai lucrez la faza astablushing

| Coco2730 a răspuns:

Mai bine iti cumperi Burn the fat feed the muscle, iti explica asta, plus inca multe altele. De pe amazon o poti cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa alergi 70 de kg poate reusesti rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
atentie la caligrafie nu te mai grabi happy

| habarnam_3333 a răspuns:

"Cum am slabit 70 de KM" rolling on the floor

| Alina_2393 a răspuns:

Sa stii ca cunosc si eu o dieta asemanatoare dar cauta pe google "dieta catalin crisan" si tot sase mese pe zi happy