| FursecCuCiocolata a întrebat:

Am citit cartea zodiac girls - sagetator si mi se pare foarte interesanta.happy
mrg eu sunt scorpion si am gasit pe ent si zodiac girls - scorpion si vreau din tot sufletul sa o am:X:*
stiti cumva vreun site de unde as putea sa o cumpar online dau vreo librarie cevalaughing? (sunt din bucuresti apropo.)
fundita pentru cel mai mare ajutor!:X:*

5 răspunsuri:
| FursecCuCiocolata explică:

Dap pai didi se numeste double trouble da nu stiu daca e si in romanasad
o sa o caut mersi de ajutor lara:X:*
apropor e marfa cartea din cate am vazut eu pe netbig grin
e vorba despre 2 gemene care sunt gotice:X:*

| didi12 a răspuns:

Si eu sunt tot scorpion!love struck...sincer am cautat pe net, dar nu am gasit-o. Daca o gasesti undeva sa poti s-o cumperi online, te rog spune-mi si mie.:*

| LaraDésire a răspuns:

Incearca in mall.uri in Diverta sau in hipermarketuri gen Auchean, Cora etc (acolo chiar ar trebui sa o gasesti)

| Cretzulik a răspuns:

Si eu sunt tot scorpion si imi doresc f mult cartea dar nu o gasesc daca o gasesc iti zic site-ul

| didiana1212 a răspuns:

Eu tot caut cu sagetator si nu gasesccc