| malexandra1234 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Am multe cosuri pe fata. Cine imi da si mie niste tratamente naturiste? si pe langa tratamentele naturiste vreau sa-mi spuneti si niste medicamente sau lotiuni de la farmacie sau vreun site de pe net//... Va rog sa raspundeti doar daca ati folosit si stiti ca functioneaza. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marsupilamii a răspuns:

Piseaza 5-6 aspirine, apoi amestecale cu zeama de la o lamaie, aplica pe ten lasa cca 10-15 minute, timp in care in jumatate de ceasca de apa pui o lingura de bicarbonat de sodiu... dupa cele 10-15 minute ia o discheta demachianta si o moi in apa cu bicarbonat si da pe fata, apoi clateste cu apa rece. Fa asta de 2-3 ori pe saptamana si ele vor incepe sa dispara. O alta solutie e mierea de albine daca poti sa o aplici pe ten sa o lasi peste noapte sau ziua ori de cate ori ai ocazia. Si un sfat: nu iti spala tenul cu apa calda, atunci ti se deschid porii si risti sa iti apara si mai multe daca iesi intr-un mediu nu tocmai curat. Sper sa scapi de ele! :* Have a nice day!

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Zinneryt

| Joker11 a răspuns:

Zinerid, te ungi cu el pe fata.

| Martzell a răspuns:

Zinerit cel mai eficient