| alecsasweet a întrebat:

Ce tratamente stiti pentru cosuri, puncte negre si ten gras? Nu imi spuneti de creme de la farmacie sau de la megazin. Vreau ceva natural. Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Sauna faciala cu infuzie de musetel, masca gomaj cu tarate de grau sau faina de porumb, iar vara, cand apar rosiile de gradina, te poti da pe fata cu felii de rosie si stai la soare sa se usuce sucul de pe fata, dupa care te speli. Procedeul se repeta cateva zile la rand. Sucul de la rosii este astringent si usuca cosurile de pe fata. Am incercat personal. In rest, sanatate maxima si un ten de invidiat!

| Andreea2239 a răspuns:

Pentru cosuri pasta de dinti mentolatahappy