| madalinutza a întrebat:

Hey tPU! am nevoie de sfatul vostrubig grin vineri ma duc la bal si nu stiu cum sa ma imbrac.m-am gandit la niste blugi si un maieu mai elegant sau o bluzita, problema e ca deasupra nu stiu ce sa iauthinking voi ce ziceti ce ar fi mai elegant? un sacou negru cu o fundita pe el si ceva model in spate sau o blanita scurta maro?big grin astept pareri, si desigur fundabig grin

Răspuns Câştigător
| AquaMarine a răspuns:

Peste maieu poţi să aplici blăniţa, şi eventual să îţi pui în păr un ornament. Ar arăta super-ok.
Distracţie plăcută la bal!

6 răspunsuri:
| kyGirL a răspuns:

As zice un sacou arata mai elegant...si se potriveste cum vrei tu sa te imbraci...

| GeaninaStefan a răspuns:

Eu iti recomand ceva elegant daca vrei poate si o rochita neagra cu fundita roza sau ce culoare vrei tu.

| Alexandrutzzaly a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti iei un bolerou negru cu o fundita dar sa stii merge si sacoul despre care ai zis tu... Funda/?

| gesicarei a răspuns:

Ia maieul si sacoul.e super sexy si e si elegant

| gesicarei a răspuns:

Ia maieul di sacoul e sexy si elegant

| iuli44 a răspuns:

Poti sa iei sacoul cu fundita aceea!