| Puffulets a întrebat:

In curand incepe scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi (trec clasa a 10-a). M-am gandit sa imi iau o pereche de blugi, o bluzita alba cu o fundita neagra, si o pereche de platforme negre:d. ce ziceti? Astept si alte pareri

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce problemă existenţială. Sper să te pişe câinii pe drum, să-ţi facă bluziţa galbenă.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Subscribe Lucica Maricica. laughing

| Puffulets explică:

Nu stiu de ce te chinui sa scrii comentarii inutile sincerlaughing

| 0Denis0 a răspuns:

Mie mi se pare potrivit. Dar nu uita si geanta sau ghiozdanul pentru carti.