| daηă a întrebat:

Hey TPU.Am parul scurt pana la umar si e saten.Cum as putea sa il fac? ce freze imi recomandati? (nu vreau sa-l scurtez, e deja destul de scurt)

3 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Poi fa-l filat si o sa iti stea mai binewinking
fundita? plz

| geany98 a răspuns:

Poti sa iti prinzi bretonul peste cap si sa iti prinzi partea din fata peste cap si sa iti lasi niste suvite in fata sa arete dragut!

sper sa iti placa

| Apotamkin a răspuns:

Pai depinde de forma fetei tale cel mai mult.cel mai bine incearca sa mergi la un coafor/frizer si iti va spune sigur pentru ca depinde de forma si marimea fetei/capului si mai bine mergi la un expertbig grin