| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei de rochii pentru un banchet big grin......stiu ca mai am mult timp pana atunci dar vreau sa fiu sigura ce model sa-mi aleg pentru. rochie FUNDA

3 răspunsuri:
| papyterier a răspuns:

Pe facebook http://www.facebook.com/BonsayConstanta/photos_albums are rochii foarte frumoase mai mult in constanta. Funda?

| alismiley a răspuns:

Depinde de cum ai corpul daca esti slabuta iti poti pune orice, dar daca esti mai bine implinita o rochita sa iti scoata in evidenta formele! :*