| Ionicka a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce sampon imi recomandati pentru stralucirea parului? Imi place foarte mult parul lui Ruby are o stralucire aparte big grin
Dau Fundaa big grin

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Stralucirea parului arata cat de sanatos ai parul insa sunt multe persoane care nu au parte de acea stralucire chiar daca au parul ingrijit
Depinde de tipul tau de par
Foloseste samponul obisnuit
Pt un+ de stralucire foloseste ulei de par, in cantitati ft mici il poti aplica imediat ce parul tau este uscat.
Nu este importanta marca ( fara ulei de masline/floarea soarelui) cumpara-l din supermarket si ai sa vezi diferenta

| z0r3Ns3n a răspuns:

Head&Shoulders Menthol e bun.

| Ionicka explică:

Obisnuism sa-mi cumpar sampon se dea Avon, cu ulei da argan sau de la Naturals dar nu vad nici o diferenta(stralucire, volum) dsi am facut si matreata
A, si am parul intre moale si aspru si se ingrasa la 2 zile straight face

| Oty_Otylya_1985 a răspuns:

Shauma este unul dintre cele mai bune depinde pe care il alegi si cel cu ulei de masline este bun si cel cu 7 plante.La mine a avut efect