| pretzel a întrebat:

am si eu o intrebare: la scoala trebuie sa purtam uniforma formata din vesta neagra ca aceasta doar ca ceva mai scurta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0 si bluza alba( nu conteaza de care numai alba sa fie) niste sugestii ca sa fie tinuta mai sic?:);)) (nu prea imi place vesta...nu e ca in imagine e altfel. funda:X:X

6 răspunsuri:
| ana_5516 a răspuns:

Poti lua vesta si cu un tricou, si cu un maieu, si cu camasa. Merge jeansi, iar daca vrei cu fusta incearca una neagra din acelai material ca si vesta dar sa fie ceva ma scurta sau cu o fusta de blugi. Iti poti pune ceva lung la gat sau o esarfa in culori deschise.

| imyourdestiny2 a răspuns:

Pai vesta poti sa o iei cu o helanca alba sau tricou alb peste o helanca colorata niste jambire albe si papuci negri.blugi deschisi la culoare mai eleganti cu o curea lata.:X

bafta. funda?:X

| celmaitare a răspuns:

Puneti un lant mai lung si vei da un alt aspect intregii tinute. vezi ca gasesti f multe magazine in mall:*

| IustinaSiAtat a răspuns:

La uniforma poti sa porti ce vrei numai sa fie alb sau negru. poti de exemplu sa porti o camasa alba cu o cravata rosie, o fusta neagra scurta...si daca vrei neaparat si vesta, vesta rosie.asta dand un strop de culoare la uniforma.sau daca ai dirig/a care nu te lasa cu rosu. poti sa schimbi.in loc de rosu sa pui cravata neagra si o vestuta neagra. da' vesta e de preferabil sa fie mult mai scurta ca cea din poza.ar arata mai sic. oricume u sper sa te lase in rosu.cred ca ai avea o tinuta de invidiat.succes! funditabatting eyelashes

| sweet_5357 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu celmaitare. Un lant ceva mai lung ar frumos, sau si mai super am vazut eu la o prietena avea o bluza alba cu imprimeu niste margele(tot lungi) si isi mai pusese si ea alte lantisoare lungi si arata mistowinking

sper ca ti-au placut ideiile mele :*

fundita?big grin