| helloSweety a întrebat:

Am si eu o mica problema cu parul! Il am cret si il tin prins tot timpul numai in coc as vrea si eu sa-l las desfacut doar ca imi sta umflat! Cand mi`l spal si este ud imi sta asa de fain si as vrea sa imi steie asa si cand este uscat! Stiti cumva ce sa fac sa numai am asa mare volum adica sa numai imi steie asa de umflat ..si daca stiti si niste frizuri frumoase! :*
Dau ` funda! happy

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Du-te la coafor si fileaza-l mai mult.

| EaNuStieTot a răspuns:

Pai cand tie ud parul si iti sta asa cum iti doresti date cu spuma si lasa-l sa se uste asa normal :*

| XanthiaSin a răspuns:

Da-te cu spuma de par sau intinde-l cu placabatting eyelashes