| Geanii_Geanina_1997 a întrebat:

Bunaa!
Dupa ce ma spal pe cap parul meu sta foarte umflat si cret... nu stiu ce sa.i mai fac. Sunt usa filat si scara cea mai scurta sta tot timpul forte aiura... cand il indrept cu placa sta 10 minute foarte bine iar apoi incepe sa se increteasca iar. Problema mea cea mai mare e ca se umfla ffff foarte tare. Nu pot sa ma duc la scoala cu el desfacut.straight face
Sfaturiii va rog crying

FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| mirelu a răspuns:

Buna, la fel il am si eu daca nu folosesc spuma mea de par care il linisteste si il face excelent. Eu arat ca un leu daca nu ma dau cu spuma. Asta pe care o am eu nici nu incarca, e atat de naturala... merita. Daca vrei, zi-mi. Pup

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă cu un spray fixator.
Te pup!

| gazza01 a răspuns:

Aranjeaza'ti varfurile cu ulei de par, inainte de scoala si cu o perie rotativa, daca ai!

| Steff7100 a răspuns:

Incearca un spray fixator. Este un fel de fixativ, dar mai puternic din cate am auzit eu.Se gaseste la tot felul de firme. Sau, dupa ce faci baie incearca sa il usuci cu peria si feonul.