| rihanna7865 a întrebat:

am si eu o problema crying( am sprancenele foarte rare si subtiri sad eu nu m-am pensat nicoiodata si am auzit ca uleiul de ricin e bun pentru asa ceva insa am incercat si parca mai mult cadeau de cand am inceput sa ma dau... ce as putea face?(mentionez ca nu imi plac alea facute cu creionul deloc) va rog sa ma ajutati sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti sugerez sa folosesti ulei de ricin.
Stimuleaza cresterea parului, ajuta si la cresterea sprancenelor.
Te pup!

| justsummer a răspuns:

Sincer uleiul de recin nu functioneaza si stiu pe cineva care s-a dat cu el un an si ceva si-i erau tot la fel sprancele. Ar trebui sa mergi la cosmetica si poate cu o alta forma o sa-ti placa mai mult si o sa le accepti asa cum sunt ceva mai delicate si finute.

| andap a răspuns:

Sincer,si eu am folosit uleiul de ricin, doar ca trebuie folosit pe termen lung si cu regularitate. poti sa ti le mai vopsesti, sunt vopsele pentru sprancene.