| StephyMonster a întrebat:

Hey tpu.As vrea o schimbare de look, numai vreau breton.chiar numai pot sa il spal tot timpul, cand creste sa-l tai si asa sa am grija lui ca sa stea frumos si sa nu se ciufuleasca.Problema e ca nu stiu cum sa zic, nu prea imi sta bine fara dar nu imi pot da seama de ce.Nu e vina sprancenelor pentru ca au o forma frumoasa,cosuri nu am pe frunte deci nu inteleg de ce. Vreau sa rezolv cumva problema, macar o carare intr-o parte.Am forma fetei exact ca cea a Selenei Gomez.As vrea sa aud niste pareri pana nu imi tund din nou bretonul pentru ca acum e cam lung si imi intra in ochi, abia rezist cu el.Dau funda celui care ma poate ajuta cu un raspuns clar!

1 răspuns:
| HighParadox a răspuns:

Pai. cu parul dat peste cap nu iti sta bine?
Presupun ca nu iti sta bine fara breton ori ca asa te vezi tu, nefiind obisnuita, ori nu ai fizionomia potrivita pentru a nu avea breton. Daca nu reusesti sa iti gasesti o frizura care sa iti placa poti sa intrebi si la frizerie cum ti-ar sta mai bine, din cate stiu cei de acolo se pricep si la asta. Sper ca te-am ajutat in vren fel sau altul.