| Otils a întrebat:

Buna fetelor! Vreau sa imi fac o schimbare de look si sa ma tund. Problema e ca parul meu e ondulat si nu prea va sta bretonul pe care vreau eu sa mi-l fac http://www.glamour.com/......724.jpg.Ce alt fel de tunsori imi recomandati si nu as vrea sa intind cu placa tot parul poate doar bretonul.

3 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Te referi la parul din cap nu?

| Otils explică (pentru IulianDornianu61):

Deci in dictionar am cautat cuvantul debil si ia ghiceste ce definitie mi-a dat : IulianDorianu61 straight face si asa ca o observatie ai inclinari dubioase.Nu vreau sa te jignesc dar mi se pare ca nu stii ce inseamna cand o persoana se adreseaza comunitatii feminine, ori tu esti homosexual? raised eyebrows straight face

| Otils explică:

Http://www.glamour.com/......t-w724.jpg hoppa acesta e link-ul bun Scuze!