| R9kitty a întrebat:

Astazi am cumparat o oja pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5. As vrea sa stiu la ce interval trebuie aplicat. Este ca un lac sau ca o lotiune? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Eu o folosesc in fiecare seara timp de o saptamana, apoi o data la trei zile pentru ca deja isi face efectul. Depinde si de unghiile tale. Este ca o lotiune si este de recomandat sa nu iti dai unghiile cu oja in timpul "tratamentului". Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai cand vezi ca incepe sa se duca de pe unghii dai iarasi, adica o oja buna ar trebui sa tina pana la 2 saptamani, tratamentul probabil o saptamana, 5 zile vezi si tu

| raluucaa a răspuns:

Este ca o lotiunehappy

Si inca ceva: protejeza cuticulele cu crema sau ulei pentru ca lotiunea contine formaldehida si ataca cuticulelebig grin

| Ale_2374 a răspuns:

Nu scria pe ea? sau cand ai luat-o nu ai intrebat?