| Kqzu97 a întrebat:

Hey TPU...Astazi pe la 16:30 la scoala se organizeaza un bal si trebuie sa merg dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. M-am gandit sa ma imbrac gen:

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=30423966

sau

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=30424057

Imi dati voi niste idei?:d

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

A2a tinuta e mai draguta, dar in loc de adidasi puneti o pereche de pantofi cu toc.
sau din prima tinuta poti lua rochita, cu o pereche de pantofi cu toc.
si eu azi un bal la mine la scoala, si ma imbrac in niste blugi strimti deschisi la culoare, pantofi cu toc, cu niste tinte pe ei, o bluza galbena mai decoltata un pic si un sacou albastru inchis deasupra.

| Dianna_7625 a răspuns:

Buna.
A 2a tinuta este foarte foarte cute :X:X:X
Daca ai tu hainele alea sau asemanator este foarte ok
thumbs up

| Kqzu97 explică:

Dar nu-mi place sa port rochite, fuste etc.Asta nu e chiar un "bal"iar daca imi iau rochie am sa arat ca un "clown"

| Kqzu97 explică:

Este Balul Primaverii iar "Cercul meu de prieteni"nu se imbraca in Rochite/Costume etc.Si de asta nu vreau rochii si altele

| Anet a răspuns:

Eu iti recomand sa te imbarci ceva mai feminin avand in vedere ca e un bal pana la urma purtand ca de exemplu o rochita,de culoare alb ca de exemplu, dintr-un material mai subtire, o geaca de piele neagra si tocuri inalte. Poti sa o accesorizezi cu un plic nu foarte mare si eventual cu niste margele sau cercei mai lungitongue

| cristian_4833 a răspuns:

Eu la un bal nu tias propune sa te imbraci in felul dorit de tine. tias propune sa te imbraci intr-o rochie dar din alta parte nu stiu care ii ocazia balului. spune si voi vedea ce as putea sati propun

| Ada_3811 a răspuns:

Chiar nici una nu mi se pare de bal. Vreau sa-ti spun ca mai bine te-ai imbraca cu rochita pana la genunchi, cu dresuri, un sal, iar pantofii sa nu aiba toc, ci sa pie opinci. Sper ca te-am ajutat happy