| fakeheart1334 a întrebat:

Hey,TPU! Ca orice adolescenta, am probleme cu acneea.Nu este grava, dar totusi.Am incercat diverse creme si batoane de la avon si de la oriflame si din farmacii anti-acnee si niciun rezultat.Nu o sa stau sa scriu romane si o sa trec direct la subiectAm descoperit gama de produse de la Thursday Plantation si am cumparat spuma pentru fata anti-acnee,lotiunea tonica,crema hidratanta, gelul medicinal si stickul natural pentru pete.Am inceput sa le folosesc si nu vad decat putine rezultate.Intrebarea mea este:In cat timp isi fac efectul? Intr-o saptamana? In 3 saptamani? Intr-o luna? Am cautat si am vazut multe comentarii ca sunt foarte bune produsele si ca persoanele care le-au utilizat nu mai au deloc probleme cu acneea.
Dau funda celui mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu aiba alcool acel tonic. In schimb continua cu tratamentul dar eu ti-as recomanda si unguentul Baneocin ( costa 15 lei in farmacie ) si omoara bacteria care provoaca acneea. Cumpara-ti si argila si fa-ti masti cu ea ca sa ti se usuce mai repede cosurile. Si nu uita de hidratare. :*

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In cateva saptamani 2-3 ar trebui sa se vada ceva imbunatatiri, insa sfatul meu e sa apelezi la un specialist, un medic dermatolog si sa nu iti mai pui toate prostiile pe fata.

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Incearca sa te faco cu argila!

| Aciu_Denisa_1995 a răspuns:

Ceau si eu ma confrunt cu asta eu am 2 lucruri care ma ajuta: gel de curatare de la Gerovital plant (stop acnee)+crema Sebo-reglatoare purificatoare
te anunt astea sunt doar pentru cele rosi adc na cred ca te-ai prins