| curioasa210 a întrebat:

Ce imi puteti recomanda pentru pielea bronzata? Eu am pielea mai sensibila, iar atunci cand ma bronzez se inroseste si ma ustura/doare.
Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Crema de protectie, cum a spus si Motogna, factor de protectie 50.
Nu sta la soare intre orele critice 11-16 si nu te expune foarte mult.
Seara poti da cu o solutie speciala "dupa plaja" menita sa hidrateze pielea si sa o improspateze.winking

3 răspunsuri:
| Tiopevuz a răspuns:

Crema de protectie, lapte de corp, iaurt

| TaniaClaudia15 a răspuns:

Da cu ulei de maslile sau de cocos

| Motogna_Adi_1993 a răspuns:

Incearca sa te protejezi cu o crema cu factor de protestie ridicat (ex: UV-50). Gasesti tot felul de creme pe piata cu acest factor, iar eu iti recomand de la DM crema de protectie pentru bebe (15 lei). La mine si-a facut efectul. aveam aceeasi problema.