| Cryna346 a întrebat:

Hey. TPU ce părere aveti de pantaloni pentru slabit Hot shaper? Sunt buni pentru slăbit. chiar transpiri atât de mult.? Ați incercat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu o sa slabesti cum trebuie si-n niciun caz sanatos ceea ce o sa se vada. E chiar atat de greu sa-ti acorzi o ora din zi sportului? cu toate exercitiile prezente pe Youtube nici nu mai ai nevoie de abonament la sala, poti sa faci direct din casa ta.

| EneCristian a răspuns:

Pantaloni pentru slabit? sportul e singura metoda nu toate tampeniile.

| ZzZiasmizZz a răspuns:

Da sunt buni...dar trebuie sa faci si sport ca sa transpiri...acum nu te astepta sa îi tii pe tine si sa slabesti miraculos.

| FlorinConstantin a răspuns:

S-a interesat si prietena mea de acesti pantaloni de slabit, si a ales sa comande varianta originala de pe http://www.pantalonideslabit.ro chiar daca sunt putini mai scumpi, cel putin ai garantia ca nu sunt replicile clasice din Dragonul Rosu cum am mai vazut.

Principiul acestora este foarte simplu, corpul transpira mai mult in zona soldurilor in special si a coapselor iar acesti pantaloni preseaza zonele respective modelandu-le astfel incat silueta sa tinda spre forma clepsiderei. Pe langa acest pantaloni se recomanda bineinteles si un regim alimentar si dupa cum banuiti si ceva mai multa miscare fizica.

Sunt cea mai buna alegere pentru a-i purta la sala de fitness.

| Anisiaa a răspuns:

Bună! Eu îi recomand, îi am și eu și sunt foarte buni! Nu transpiri excesiv daca nu faci sport, cu cateva exerciții sunt geniali, ii am si eu si sunt foarte mulțumită de ei!?